Miniatyrer
2015-11-19
342084
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRER, 10 st., 1900-tal, den största inkl. ram mäter ca 18x15 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador, slitage