Edmund Hodgson Smart oljemålning
2015-11-14
342044
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDMUND HODGSON SMART (1873-1942): Venedigmotiv, signerad, olja på duk, ca 61x46 cm
Skadade kanter på dukens kant, krackeleringar