Serveringsvagn modern design
2015-11-14
342040
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, glas och gulmetall, höjd 82, 80 x 45 cm
Bruksslitage