Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, hauptkopia, intarsia i olika träslag, höjd 82, 111 x 50 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
342034
2015-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här