Takkrona empirestil
2015-11-14
341993
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAKKRONA, 1800-talets slut, empirestil, förgylld brons, för fem ljus, höjd 55, diameter 50 cm
Förberedd för el