Christian Due teckning
2015-11-13
341977
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CHRISTIAN DUE (1925-2004): Kyrkomotiv, signerad och daterad Chr Due 59, blyerts, ca 19x30 cm