Oidentifierad konstnär landskap med fiskare
2015-11-13
341965
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med fiskare, olja på pannå, ca16x16 cm