Golvlampa
2015-11-13
341884
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, tassfötter, höjd ca 157 cm, lampskärm medföljer
Smärre slitage