Lennart Aschenbrenner serigrafier
2015-11-16
341861
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (2)
Kompositioner, signerade och daterade Aschenbrenner -91,111/150 resp 21/75, serigrafier, bladmått ca 62 x 45 resp 65 x 48 cm