Lennart Aschenbrenner serigrafier
2015-11-16
341860
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (2)
Kompositioner, signerade och daterade Aschenbrenner -76, 4/50, blindstämpel Ingvar Landberg Serigraf Stockholm, serigrafier, bladmått ca 30 x 40 cm