Yrjö Edelmann färglitografi
2015-11-16
341859
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket, signerad Y. Edelmann 134/15, färglitografi, ca 77x56 cm
Skada i övre vänsterkant