Roland Svensson litografi
2015-11-16
341857
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterbild ytterskärgården, signerad Roland S, 248/285, färglitografi, ca 37x50 cm