Golvlampa
2015-11-13
341825
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1920/30-tal, fanérad, fyrdelad fot, totalhöjd ca 150 cm
Slitage, fanérbortfall