Inge Schiöler Tema

Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema
Inge Schiöler Tema

Klubbat för:

78 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Sensommar, Västkusten, signerad och daterad Inge Schiöler 1958, olja på duk, 38x41 cm

Ingår i auktionen Göteborgskoloristerna

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

341823

2015-11-23