Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, 2+1 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i relief samt underglasyrblått med motiv av blommor, diameter ca 21 resp 22 cm
Sprickor, nagg
341807
2015-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här