SPegel med konsolbord Karl Johan
2015-11-14
341805
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGEL med konsolbord, Karl Johan, mahogny, förgyllda beslag, konsolbordet s höjd 872, 80 x 40 cm, spegelns höjd 165 x 80 cm
Senare glas, sprickor och lagningar