Bordslampor i glaserat lergods
2015-11-13
341784
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, glaserat lergods, polykrom orientalis dekor, signerade och daterade 1989, höjd med skärmar ca 66 cm