Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, mässing, etikettmärkt Fagerhults ljusarmaturer, höjd ca 139 cm
En med utbytt elarmatur, bruksslitage, olika lampskärmar
341740
2015-11-13