Akvareller Kina
2015-11-12
341739
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELLER, 2 st, Kina, 18/1900-tal, med motiv av sidentillverkning, ca 19x15 cm vardera
Revor, fläckar