Skrivbyrå i Louis XV-stil
2015-11-12
341719
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBYRÅ med tre lådor, Louis XV-stil, valnöt, Italien, 1900-tal, höjd ca 90, 68x37 cm
Nyckel saknas, slitage