Andreas Lundberg
Closed
2015-11-12
341688
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ANDREAS LUNDBERG (född 1973): "Jag gör det imorgon", monogramsignerad AL, numrerad 18/75, digital print, bladstorlek 36x36 cm