Börje Sandelin etsning
2015-11-12
341679
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Dansande par, signerad Sandelin, 6/25, etsning, 19,5 x 17 cm