Pierre Olofsson färglitografi
2015-11-29
341668
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, 38.53, färglitografi, bladmått ca 38x57