Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-95), konturerad oktagon form, dekor i famille rose, motiv av hjortar i trädgård med kalebass, diameter ca 23 cm
Sprickor, slitage, nagg
341664
2015-11-12