Monogramisten IA 1920
2015-11-12
341623
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONOGRAMISTEN IA (1900-tal), Stadsbild, monogramsignerad och daterad IA 1920, olja på pannå, 29x31,5 cm