Fat Kina/Japan
2015-11-19
341615
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 5 st., porslin, Kina/Japan, 1800-tal, 18-29 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Nagg