Gunnar Svensson
2015-11-12
341607
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUNNAR SVENSSON (1892-1977): Montparnasse, signerad och daterad Gunnar Svensson, 19?0, olja på duk, ca 60 x 64 cm
Färgbortfall