Koppar Kina
2015-12-06
341589
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPAR, 2+2 st, KOPP med FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rose med motiv av blommor, höjd ca 6,5 cm
Smärre nagg, fatet med lagning