Bordslampor
2015-11-12
341577
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, Bergbom, mässing, höjd inkl. skärm 65 cm
Slitage, skärm med fläckar