Peter Dahl färglitografi
2015-11-12
341566
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934), Kroginteriör, signerad och numrerad Peter Dahl, 167/375, färglitografi, 43x59 cm