Tekanna nysilver
2015-11-12
341504
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNA, nysilver, 1800-tal empire, krönt med fågel, godronerat liv och fot, med punsad blom- och bladdekor, höjd 32 cm
Mindre bucklor