Spegel
2015-11-12
341499
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, sengustaviansk stil, 1900-talets första del, bronserad och förgylld, dekor av pärlstav samt festonger, ca 62 x 34 cm