Takarmatur
2015-11-11
341435
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, mässing/trä, kupa i glas med skärslipning, elektrifierad, 3 ljuskällor, diameter ca 40,5, höjd ca 18 cm
Smärre slitage