Fat tallrikar skålar Kina
2015-11-17
341413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, TALLRIKAR, SKÅLAR, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, fatets mått 20x15 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador