Zoia Krukowskaja olemålning med guldgrund
2015-11-11
341381
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KRUKOWSKAJA ZOIA (1903-1999): Bygata, signerad Zoia, olja på pannå, ca 26 x 21 cm