Nadezda Streltsova oljemålning
2015-11-11
341348
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 40x30 cm