Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
MAJ BRING (1880-1971): Utsikt från Fjällgatan, signerad och daterad Maj Bring, olja på duk, ca 46,5x31 cm
Zustandsbeschreibung
341320
2015-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner