Peter Dahl 5 färglitografier ur Fredmans epistlar
2015-11-12
341313
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934) (5): Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, fem färglitografier med textblad, ca 43x29 cm, omfattar epistlarna 38, 39, 43, 48, 50