KG Nilsson serigrafi
2015-11-11
341307
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
K.G NILSSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad KG Nilsson 1983, 98/120, serigrafi, 43x70 cm