Karl Höglund färglitografi
2015-11-11
341296
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940), waxholmsbåt, signerad Karl Höglund, 22/290, färglitografi, 80 x 60 cm