Waldemar Lorentzon färglitografi
2015-11-10
341224
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Figurkomposition, signerad Waldemar Lorentzon, 346/360, färglitografi, 35 x 50 cm