ABBA vinyl

ABBA vinyl
ABBA vinyl
ABBA vinyl
ABBA vinyl

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ABBA, "Sång till Görel", maxisingel, släppt i samband med Görel Hansers 30 års födelsedagsfest, gåva till festens gäster, blå vinyl, begränsad upplaga om 50 exemplar

ABBA "Sång till Görel", ABBA maxi single, "Sång till Görel", released in conjunction with Görel Hanser´s 30 year birthday party, given to the guests at the party, blue vinyl, limited edition of 50 copies, 1979,
Skador: Ej funktionstestad, konvolut med slitage
case with wear, not tested for function

Konvolut med smärre hanteringsslitage och veck

341160

2015-11-15