Ove Carlson pigment ink print
2015-11-12
341150
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OVE CARLSON (född 1950): Daylight, signerad och numrerad Carlson 4/27, pigment ink print, 50x50 cm, bladstorlek 60x60 cm