Ulf Gripenholm färglitografi
2015-11-12
341143
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Gult huvud, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 109/192, färglitografi, 50x38 cm, bladstorlek 68x56 cm