Lage Lindell färgserigrafi
2015-11-12
341082
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Betraktaren, signerad och numrerad L. Lindell 23/36, färgserigrafi, 78x105 cm