Soffa 1900-talets andra hälft
2015-11-10
341029
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, svart skinnklädsel, betsade ben, soffans längd ca 194 cm, sitthöjd 40 cm
Smärre slitage, ställvis ngt mer sliten