sockerruska handspegel silver
2015-11-10
341016
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOCKERRUSKA, HANDSPEGEL, silver, 1900-tal, ruskans höjd ca 17,5, spegelns längd 30 cm, sockerruskans vikt ca 190 g
Skadat glas, slitage