Ampel med spindeldekor
2015-11-10
340996
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, 1900-talets första del, kupa i frostat glas med dekor av spindelnät sk spindeldekor, diameter ca 41 cm
Kupa med nagg på insidan