Spegel
2015-11-10
340992
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, förgylld och bronserad, ca 45 x 57 cm
PROVENIENS: Carl Braunerheilm