Madeleine Pyk Stockholm
2015-11-14
340948
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Stockholm", signerad M Pyk, 190/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm
Ej ramad